KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197300
nr 1619 7300
Karl-Göte Sernius Andersson
(1904-1959), Sverige
Signerad, Paris. Akvarell, bildmått: 32x25 cm, yttermått inklusive ram: 54x45 cm
Karl-Göte Sernius Andersson, svensk bildkonstnär född 1904, död 1959.
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:36:37
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Karl-Göte Sernius Andersson
Läs mer om Karl-Göte Sernius Andersson